Select Page

RAVNATELJ: Aleksander Šijanec
POMOČNICA RAVNATELJA: Ksenija Mlekuž

 

Matična šola

Šolsko leto 2022/23
RazredRazrednikE-mail
1. aKop Mateja, Štefanec Kajamateja.kop@sveta-ana.si, kaja.bencak@sveta-ana.si
2. aRogulj Sanjasanja.rogulj@sveta-ana.si
2. bKaloh Suzanasuzana.kaloh@sveta-ana.si
2. cKastelic Polonapolona.kastelic@sveta-ana.si
3. aFranc Tejateja.loncaric@sveta-ana.si
3. bŠpindler Anjaanja.spindler@sveta-ana.si
3. cKastelic Polonapolona.kastelic@sveta-ana.si
4. aStanojević Danieladaniela.stanojevic@sveta-ana.si
5. aPetek Simonasimona.petek@sveta-ana.si
5. bPloj Anjaanja.ploj@sveta-ana.si
5. cVeingerl Natalijanatalija.veingerl@sveta-ana.si
6. aŠmirmaul Boženabozena.smirmaul@sveta-ana.si
6. bŠnofl Anaana.snofl@sveta-ana.si
7. aPetek Nataša, Firbas Matejanatasa.petek@sveta-ana.si, mateja.firbas@sveta-ana.si
8. aPristovnik Barbarabarbara.pristovnik@sveta-ana.si
8. bAnders Natalijanatalija.bauman@sveta-ana.si
9. aRola Bek Irena, Kramberger Matejairena.rola-bek@sveta-ana.si, mateja.kramberger@sveta-ana.si

 

Ostali učitelji / sorazredniki

Šolsko leto 2022/23
Ime in priimekE-mail
Marija Breznikmarija.breznik@sveta-ana.si
Metka Bebermetka.beber@ostrojica.si
Mateja Krambergermateja.kramberger@sveta-ana.si
Petra Cimermanpetra.cimerman@sveta-ana.si
Lidija Kocbeklidija.kocbek@sveta-ana.si, knjiznica@sveta-ana.si
David Pešlracunalnikar@sveta-ana.si
Silvija Dervaričsilvija.dervaric@sveta-ana.si
Ana Šnoflana.snofl@sveta-ana.si
Mihael Peranmihael.peran@sveta-ana.si
Mateja Firbasmateja.firbas@sveta-ana.si
Martina Urbanič Rajšpmartina.urbanic-rajsp@sveta-ana.si
Anja Ungeranja.unger@sveta-ana.si
Kaja Bencakkaja.bencak@sveta-ana.si
Lara Plazarplazarlara@gmail.com
Ksenija Mlekužksenija.mlekuz@sveta-ana.si
Metka Jančarmetka.jancar@sveta-ana.si
Andrej Fekonjaandrej.fekonja@sveta-ana.si
Karin Petkokarin.petko@sveta-ana.si
Simona Kaplsimona.kapl@sveta-ana.si
Ana Mohorko
Marija Fras Fijačko

 

Podružnica lokavec

Šolsko leto 2022/23
RazredRazrednikE-mail
2.-3. cPolona Kastelicpolona.kastelic@sveta-ana.si
5. cNatalija Veingerlnatalija.veingerl@sveta-ana.si
Aleš Žumerales.zumer@sveta-ana.si
(Skupno 2.270 obiskov, današnjih obiskov 6)
DOSTOPNOST